vzdělávání

Výběr z kurzů:

  • Behaviorální ekonomie.
  • Stress management.
  • Osobnostní typologie investorů.
  • Motivace a řízení emocí.
  • Soft skills pro obchodníky – vychovej si ideálního klienta.
  • BEHIND - we are behind your investments. Certifikační kurz na poradenskou metodu prevence nevhodného investorského chování.
  • Příprava na makléřské zkoušky (dle zák. 256/2008 sb. a vyhl. 319/2017 Sb.).

Kurzy vždy upravuji dle propozic zákazníka a hojně je prokládám workshopovými cvičeními, takže je lze absolvovat i opakovaně: nikdy nejsou dva běhy stejné. Některé starší prezentace můžete nalézt v sekci ke stažení. Zájemci mohou za absolvování mých kurzů získat až 8 kreditů následného vzdělávání EFPA.

Mezi mými posluchači převažují jednak členové komunity držitelů profesních certifikátů EFA a EFP, jednak samotní investoři. Rádi ale na mé přednášky chodí i frekventanti denního studia finančnických oborů na ekonomických fakultách, nebo naopak studenti psychologie, kteří se zajímají o to, jak v praxi využít sexy-trendy-psychotriky (jak tomu říkají). Učím manažery, jak řídit emoce u podřízených či u obchodních partnerů, nebo jak cíleně zvyšovat či snižovat hladinu stresu za účelem vyvolání určitého chování u protistrany. Trénuji obchodníky, jak uspět u klientů a získat spontánní doporučení.

Obecně se dá říct, že mě rádi poslouchají lidé, kteří se chtějí dostat svým obchodním partnerům takzvaně pod kůži a ovlivňovat jejich vnímání a chování. Nemusí to být nutně investiční poradci – stačí, když jde o profíky, kteří chtějí brát ohledy na osobnost toho, s kým jednají.

Kde si mě můžeš poslechnout ty? Často mě zvou makléřské společnosti jako lektora na uzavřená školení, případně coby řečníka na firemní konference; třeba se mi někdy ozve i tvá společnost (zkus to navrhnout). Co se týče nabídky otevřených kurzů, rád spolupracuji například se vzdělávací agenturou EFAcademy, která na svých stránkách pravidelně několikrát do roka vypisuje moje kurzy pro odbornou veřejnost. Přihlas se a přijď!

Abych Brňákům alespoň nějak kompenzoval, že většina mých kurzů se odehrává v Praze, mám tu pro ně spešl pozvánku:

Kemo, asi ses už domák, že rychtujem takovó funglovku, kurz na psychotriky. Tahle psychológija, to je prostě betálná věc! Vono je to dost terno na chvilku hodit stopku a nechat na sebe fókat fajnový klády shora, že jo. Šak budeš čubrnět. Nebudeš muset nic lámat ani valit na sílu, stačí, když jen budeš trochu dávat majzla. Ani nemusíš nic hókat do placu, když nebudeš mít slinu. Ze startu hodíš čučku a jak to prubneš, tak si to třeba pak taky dáš v hokně sólo. Zmerčíš, že až zgómneš, že to má grády, budeš chcet dát repete. No a až budeš mít šajnu, vo čem to je, a budeš ty psychotriky v pohodě dávat přes kopírák, lapneš kolegáče a dáte to do holpecu. Jasnačka čuješ, že to je trochu štreka, ale je to taky fajnová bžunda. Vo tom ani nedéché, že by se ti to mohlo eklovat. Fakt, je to malina a snová lebeda. Vod teď už nikdo nebude moct prndat, že to kurňa nende. Lautr nic takovýho. Za chvílu budeš mít v malíčku dát to u každýho klioša a docela fofrem, takže se budeš mít špicově, budeš se furt křenit a na škopka pudeš fest vychlámané. Fertig.

Hele, nemňé bobky, že to nedáš. Esli má někdo žgryndy, že dát řepě dietu a jet to krapet přes hercnu je pro baby, tak mu zatni tipec. Je to old a v cajku, jak už valili staří pracháči, a ti byli hafo nabití. Tak si dé voraz, přihrň na spicha vosondovat terén a dotlač kamoša. Žádný remcy, můžeš si to lajznót, šak nevaříme žádnó flignu, ne. Kdyžtak si to vodkrótíš jen jednó, sbalíš kramle a šmytec. Tož zdar, konečná.

MOJE NEJOBLÍBENĚJŠÍ TÉMATA

fungující dotazníky

Poznej svého investora! Zjistiš, kudy na něj, aby ti naslouchal. Odhalíš, co ještě zvládne a co už nedá. Předpovíš jeho chování. A to se hodí!

boj s omyly a předsudky

Naše intuice nás hodně klame. A investoři? Ti jsou často úplně mimo. Někdy je to opravdu zábavné, někdy je to až děsivé. Buď připraven!

prevence krizí

Předcházet problémům je mnohem výhodnější než je hasit. Připrav se na komplikace dříve, než nastanou! A třeba jim pak i zabráníš.

zvládání stresu

Nemusíš být chytřejší, vzdělanější nebo zkušenější než tvůj investor. Využij jediné nezpochybnitelné výhody, kterou máš: jsi odolnější než on vůči stresu z investičního prostředí!

práce hrou

Víš, že je možné si s klientem zahrát jednoduchou karetní hru, ve které ti na sebe prozradí úplně vše? (ano, možná i to, co nechce!)

kvalitní motivace

Motivace je základ všeho. Klient motivovaný nejen že nakupuje, ale také dost vydrží a především: doporučuje!

poradenské doprovázení

Poradenské doprovázení je služba budoucnosti. Jediná služba, ve které tě už zítra nenahradí robot!

pádná argumentace

Chceš, aby ti klient naslouchal? Aby následoval tvých rad? Používej slova, která na něj zapůsobí!

větší zisky

Investoři si sami ohromně škodí. Nedovol jim to! Vychovej si dobrého investora!

REFERENCE

„Michal pro nás vede kurzy, které jsou vždy zajímavé. Jeho podání je velmi osobité. Mám rád jeho zaujetí tématem a hledání propojení s praxí.“

Dalibor Jurič

tutor vzdělávacích kurzů EFAcademy

„S Michalem jsem měla možnost spolupracovat při různých příležitostech, ať to byla tvorba metodik v oblasti investic či přednášková činnost. Michal vždy vystupoval velmi profesionálně a odborně vysoce fundovaně. Velice si vážím jeho osobních i profesních standardů, hodnot a schopností.“

Marta Gellová

prezidentka Evropské asociace finančního poradenství

„Pan Jírů nás školil v investicích pro pokročilé, naši poradci hodnotili jeho kurzy velmi vysoko. Také nám pomohl s nastavením produktové nabídky a s metodikou poradenství. Jeho know-how využíváme dodnes.“

Ivan Brabec

produktový manažer eDO finance

Michal Jírů – michal@jiru.cz – www.jiru.cz/eu, www.rente.cz, www.seudin.cz/eu,  www.behind.cz/eu
Všechna práva vyhrazena 2019 - 2023
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky